Послуги

Компанія RIM2000 надає комплекс IT послуг для бізнесу різної спрямованості та масштабу в Україні. Наші фахівці здійснюють повноцінне ведення, управління та обслуговування ІТ-інфраструктури компанії.

За більш ніж 20-річний досвід ми налагодили всі робочі процеси компанії, зібрали штат професійних інженерів і фахівців за комп’ютерними технологіями і створили сотні проектів у сфері IT з подальшим управлінням та обслуговуванням.

Переваги співпраці з RIM2000

  • Надійність — ми маємо великий досвід роботи в ІТ-сфері і сотні успішно виконаних проектів по всій Україні.
  • Короткі терміни — всі робочі процеси компанії налагоджені і детально опрацьовані. Ми не витрачаємо час на зайві дії, а відразу беремося за роботу і виконуємо її в термін.
  • Вигідні ціни — нашим клієнтам ми пропонуємо приємні ціни при високій якості послуг.

 

Інфраструктура ЦОД

RIM2000 здійснює повний цикл побудови Центрів обробки даних (ЦОД) або дата-центрів для автоматизації бізнесу та складних виробничих процесів.

Детальніше »

IT-аудит

Ми проводимо аудит IT-інфраструктури підприємства та дає експертну оцінку її ефективності. У ході аудиту фахівці RIM2000 оцінюють систему за критеріями, що дозволяють виявити її недоліки.

Детальніше »

Технології Microsoft

Фахівці компанії RIM2000 мають необхідні знання та достатній практичний досвід для впровадження рішень Microsoft в організації будь-якого масштабу. Ми пропонуємо платформу Microsoft нашим замовникам, оскільки вона забезпечує єдину логіку та інтеграцію всіх продуктів. Рішення Microsoft створює цілісну інфраструктуру — надійну, безпечну, легку в управлінні.

Детальніше »

Тендерні поставки

RIM2000 пропонує пряме постачання комп’ютерів серверів та електрощитового обладнання власного виробництва із забезпеченням якісного сервісу від виробника. Ми налагодили прямі офіційні відносини з найкращими світовими виробниками комп’ютерного обладнання, що дозволяє нам встановлювати спеціальні, вигідніші, проектні ціни на постачання продукції.

Детальніше »