Стати партнером

Працюючи на IT ринку України з 1994 р., наша компанія активно розширює дилерську мережу. Дилерський відділ виконує оптові замовлення постійних покупців, таких як комп’ютерні фірми, роздрібні та інтернет-магазини, приватні підприємці. Наявність великого складу, а також пряме постачання корпусів, моніторів та іншої комп’ютерної техніки дозволило нашій компанії зарекомендувати себе як надійного постачальника високоякісного обладнання, що дало можливість сформувати широку дилерську мережу, що охоплює всі регіони України.

Одним із основних завдань підрозділу є постійний розвиток дилерської мережі, залучення нових партнерів. Це стає можливим завдяки наявності широкого асортименту товарів, можливістю формування on-line замовлень та оперативної доставки, інформаційної та технічної підтримки партнерів, гнучкої кредитної політики та системи знижок. Наявність у нас представництв у містах України, великого складу продукції у Києві та Дніпрі, професійна сервісна підтримка сприяє розвитку співпраці з дилерами.

Шановні панове! Компанія RIM2000 пропонує Вам взаємовигідні умови співпраці та широкий асортимент якісної продукції.

Для постійних партнерів наша компанія відкриває кредитну лінію. Пропонуємо до Вашої уваги єдину систему продажів для дилерів:

 • За дилерськими цінами  отримують продукцію організації, мають обсяг закупівель продукції компанії RIM2000 у сумі понад $3000 на квартал .
 • Організаціям, що мають обсяг закупівель продукції на суму понад $5000 на місяць, може бути наданий кредит у розмірі 30% від обсягу закупівель попереднього місяця терміном на два тижні.

Запрошуємо до співробітництва!

 

Заповнити анкету партнера

  Дані про організацію

  Дані контактної особи

  Які товари та послуги пропонує Ваша організація?

  Вкажіть, які категорії продукції Ви продаєте?

  Чи є Ваша організація авторизованим представником фірм-виробників? Перелічіть яких.

  Свяжитесь с нами

  По вопросам партнерства и оптовых поставок обращайтесь, пожалуйста, в дилерский отдел.

  или

  тел. (0562) 360-300