Сертифікати та ліцензії


Cертификат соответствия УкрСЕПРО

Сертифікат відповідності УкрСЕПРО

Сертифікат відповідності УкрСЕПРО свідчить про те, що електронні обчислювальні персональні машини RIM2000™, вироблені компанією RIM2000, відповідають усім обов’язковим вимогам і готові до експлуатації.

Сертифікат УкрСЕПРО є ознакою відповідності представленої продукції всім стандартам та вимогам нормативних документів. Створена в Україні система сертифікації УкрСЕПРО має такий самий авторитет для внутрішнього ринку, як і сертифікація ISO 9000 для західних компаній, хоча і є абсолютно самостійним процесом.


Cертификат соответствия УкрСЕПРО

Сертифікат системи управління якістю ISO 9001:2009

Сертифікат на систему управління якістю свідчить про те, що виробництво персональних електронних обчислювальних машин, серверів, надання послуг з проектування, монтажу корпоративних систем зв’язку та передачі даних, сервісного обслуговування комп’ютерної техніки, що виконуються компанією RIM2000, відповідає вимогам ДСТУ ISO 9001:2009  (ISO 9001:2008, ІDT).

Відповідність вимогам та рекомендаціям стандарту ISO 9001 говорить про здатність підприємства підтримувати стабільність якості та покращувати результативність своєї роботи. Також відповідність вимогам ISO 9001 свідчить про певний рівень надійності постачальника та добротність його компанії. Серія стандартів ISO 9000 .

Брошури, посібники та каталоги


Каталог RIM2000

Каталог рішень від компанії RIM2000

У цьому каталозі рішень зосереджено багаторічний досвід роботи та компетенції понад 200 співробітників компанії RIM2000. Ми невпинно освоюємо нові прогресивні технології, отримуємо ще більш високі партнерські статуси, а наші інженери – ще більше знань та підтверджуючих сертифікатів. Тому обов’язково зв’яжіться з нами для отримання найсвіжішої інформації про досвід та компетенції, які ми готові надати у Ваше розпорядження.

Завантажити каталог
 PDF, 45.9Мб


Каталог RIM2000

10 основних напрямків роботи компанії RIM2000

У цьому буклеті викладено найголовнішу інформацію про компанію RIM2000: напрями роботи, реалізовані проекти, перелік найбільших клієнтів та провідних партнерів – світових виробників комп’ютерного обладнання та ПЗ, контакти всіх представництв RIM2000 в Україні за даними 2015 року. Ми допоможемо Вам реалізувати IT-рішення всіх напрямків для ефективного розвитку вашого бізнесу.

Завантажити каталог
 PDF, 22.2Мб


Электрощитовое оборудование RIM2000

Електрощитове обладнання RIM2000

Компанія RIM2000 має власне професійне виробництво електрощитового обладнання за індивідуальними проектами замовника.
У цій брошурі описано п’ять основних типів щитового обладнання, яке виготовляється в цеху RIM2000: вводно-розподільні пристрої (ВРУ), головний розподільчий щит (ГРЩ), автоматичне введення резерву (АВР), шафи управління та автоматики (ШУ, ША) та щит силовий (ЩС).

Завантажити каталог
 PDF, 2.7Мб