Сервісний центр RIM2000

Сервісний центр RIM2000 – один із найбільших сервісних центрів у Дніпрі. Наші спеціалісти здійснюють професійний ремонт та обслуговування комп’ютерної техніки від світових виробників: HP, Canon, Dell, Acer, Philips, Fujitsu, АРС, АОС, Lexmark, а також власної торгової марки RIM2000 Patriot.

Статус офіційного авторизованого сервісного центру дозволяє виконувати гарантійний, післягарантійний ремонт та обслуговування комп’ютерної та офісної техніки.

 

 

 

Сервісний центр RIM2000 працює як з приватними, так і корпоративними клієнтами по всій Україні.

Сервісний центр для бізнесу

Успіх бізнес-діяльності багато в чому залежить від налагодження внутрішніх процесів. Постійне технічне обслуговування обладнання дозволяє компанії забезпечувати ефективне та безперебійне функціонування всієї IT-інфраструктури. Але власна IT-служба для її підтримки може стати значною статтею витрат багатьох компаній.

Щоб у таких умовах забезпечити професійне обслуговування та ремонт комп’ютерної та офісної техніки, компанія RIM2000 пропонує послуги сервісного центру.

Ми, як компанія-партнер, повністю беремо на себе техобслуговування комп’ютерного обладнання та офісної техніки вашої компанії, регулярно проводимо діагностику, запобігаємо можливим поломкам і усуваємо наявні.

Якщо у вас ще не підписаний договір з компанією RIM2000, а гарантійний термін обладнання давно пройшов, замовте послугу IT-аутсорсингу або залиште заявку на обслуговування, і ми позбавимо вас проблем з комп’ютерною та офісною технікою.

Сервісний центр для приватних осіб

Несправність домашньої комп’ютерної техніки може принести не менше проблем. Неможливість працювати, вчитися та й просто вийти в інтернет може стати великою неприємністю. У такому випадку важливо повернути пристрій до робочого стану максимально швидко.

Сервісний центр RIM2000 оперативно здійснює діагностику та ремонт техніки, а при необхідності і заміну комплектуючих. Наші майстри знайдуть оптимальний шлях усунення неполадки і повернуть вам функціонуючий пристрій.

Комп’ютерний сервіс від RIM2000 здійснює ремонт:

 

RIM2000 — найкращий сервісний центр у Дніпрі

  • Сучасні технології і методи ремонту та обслуговування комп’ютерної техніки. Високотехнологічне обладнання потребує високотехнологічного обслуговування, тому ми завжди тримаємо руку на пульсі та модернізуємо сервіс у постійному режимі.
  • Укомплектована ремонтна база для роботи з будь-яким типом комп’ютерної техніки. Також ми маємо склад запчастин та комплектуючих, щоб максимально оперативно виконувати замовлення наших клієнтів.
  • Професійний підхід від кваліфікованих спеціалістів. Ми гарантуємо якісний сервіс на кожному етапі виконання робіт — від спілкування з клієнтом до ремонту.
  • Можливість обслуговування клієнтів по всій Україні. Надсилайте техніку службою доставки в сервісний центр RIM2000 та відстежуйте процес виконання замовлення на сайті.

Все це дозволяє нам швидко обробляти замовлення та здійснювати обслуговування комп’ютерів.

Залишайте заявку на сайті або дзвоніть нам за телефоном головного офісу компанії +380 (562) 360-300 . Менеджери сервісного центру проконсультують вас з питань сервісного обслуговування та приймуть заявку на ремонт.

Готовність пристрою

Введіть номер квитанції, щоб перевірити, чи Ваш пристрій відремонтовано.

Дані оновлюються 1 раз на добу

Зв’яжіться з нами

З питань сервісної та гарантійної підтримки, звертайтесь до нашого сервісного центру:

Адреса сервісного центру

або

тел. (0562) 360-300

тел. (050) 361-89-32