Мережеві технології

Ми проектуємо та будуємо мережі передачі даних для будь-яких завдань та для будь-яких умов, для великих бізнесів масштабу країни та для невеликих приватних підприємств. Ми знайдемо оптимальне рішення для кожного замовника.

Мережеве обладнання MikroTik

Мережеве обладнання MikroTik

RIM2000 пропонує мережеве обладнання MikroTik з широким вибором різних апаратних конфігурацій, які ідеально відображають потреби малих та середніх підприємств. Детальніше »

Бездротові мережі

Бездротові мережі

Наш досвід та сертифікований інженерно-конструкторський персонал дозволяють успішно вирішувати весь спектр завдань із проектування та створення Wi-Fi мереж будь-якого ступеня складності. Обладнання, що застосовується: Cisco, HP, Fortinet, ZyXel, Mikrotik, TP-Link. Детальніше »

Локальна мережа

Локальна мережа

Локальна мережа є мережею близько розташованих комп’ютерів. Найчастіше така мережа є корпоративною, а доступом до неї регулюється централізовано. Детальніше »

Структурована кабельна система

Структурована кабельна система

Закінчена сукупність кабелів зв’язку та комутаційного обладнання, що відповідає вимогам відповідних нормативних документів. Детальніше »

Системи передачі даних

Системи передачі даних

Проектування систем передачі даних будь-якої протяжності, топології та складності, монтажні та пуско-налагоджувальні роботи в найкоротші терміни, гарантійне та післягарантійне обслуговування. Детальніше »

Безпека мереж

Безпека мереж

Захист інформації та забезпечення інформаційної безпеки є одним із найважливіших та критично важливих для бізнесу завдань інформаційних технологій. Детальніше »

Відеоконференцзв'язок

Відеоконференцзв’язок

Система відеоконференцзв’язку – технологія, що виводить культуру бізнес-комунікацій на якісно новий рівень. Апаратні, програмні та змішані рішення для всіх. Детальніше »

Проектування та встановлення систем відеоспостереження

Проектування та встановлення систем відеоспостереження

RIM2000 пропонує комплексні рішення відеоспостереження. Ми проектуємо та встановлюємо системи, які дозволяють ефективно вирішувати низку завдань охорони об’єктів та майна промислових підприємств. Детальніше »

Мережева інфраструктура будівель та споруд

Мережева інфраструктура будівель та споруд

Відмовостійкі рішення для передачі та моніторингу корпоративної інформації: даних, аудіо, відео. Використання мережевих послуг різного призначення. Детальніше »

Організація комплексної безпеки

Організація комплексної безпеки

Наші інженери проаналізують усі дані та визначать необхідні інструменти для забезпечення комплексної безпеки. В результаті буде створено систему з можливістю централізованого керування та віддаленого доступу. Детальніше »

Системи контролю та управління доступом

Системи контролю та управління доступом

СКУД – це сукупність автоматизованих технічних засобів безпеки, що дозволяють виконувати контроль доступу до будівлі шляхом обмеження та реєстрації переміщення людей та транспорту об’єктом у точках контролю. Детальніше »

Система гарантованого електропостачання

Система гарантованого електропостачання

Коректна робота комп’ютерного та телекомунікаційного обладнання залежить від багатьох факторів, але головним ресурсом, що забезпечує її функціонування, все ж таки є електрика. Детальніше »

Системи кондиціювання

Системи кондиціювання

Система кондиціонування є невід’ємною частиною інженерної інфраструктури як великих центрів обробки даних (ЦОД), тах і маленьких серверів. Детальніше »

Зв’яжіться з нами

Наші менеджери конструктивно дадуть відповіді на Ваші запитання.


або

тел. (0562) 360-300