Про MikroTik

MikroTik — європейський виробник якісного та недорогого мережевого обладнання. Відмінною особливістю мережевих пристроїв від MikroTik є наявність єдиної операційної системи RouterOS, що має значний функціонал. Модельний ряд MikroTik надає широкий вибір різноманітних апаратних конфігурацій та ідеально відображає потреби малих та середніх підприємств.

mikrotik

MikroTik дбає про ваші кошти, тому що ви не переплачуєте за бренд, але повністю використовуєте всю продуктивність вашого пристрою. Навіть із недорогим обладнанням ви отримуєте повнофункціональний пристрій, можливості якого обмежені лише його апаратними компонентами.

Основні переваги обладнання MikroTik

  • Функціонал. Завдяки RouterOS ви можете вибирати модель тільки за апаратними характеристиками, навіть бюджетний роутер зможе виконувати будь-які мережеві функції.
  • Надійність та стабільність. Європейська якість складання гарантує тривалу та якісну роботу без перебоїв. Крім цього, обладнання MikroTik підтримує вбудовану скриптову мову, для програмування різних дій при виникненні проблем, а також технологію WatchDog, яка допоможе отримати доступ навіть до завислого пристрою.
  • Вартість. При серйозному функціоналі та високій якості, обладнання MikroTik є більш ніж бюджетним і легко складе конкуренцію дешевим китайським брендам.
  • Підтримка ПЗ. Виробник забезпечує постійну модернізацію та покращення RouterOS. Навіть якщо ваша модель MikroTik вже знята з виробництва, ви все одно зможете встановити на неї нову прошивку.
  • Масштабованість. Модельний ряд MikroTik містить рішення будь-якого сегмента мережі. Єдина система забезпечує легкість перенесення конфігураційних файлів, а також простоту налаштування під час розширення мережевої інфраструктури. При нестачі продуктивності ви можете розвернути RouterOS навіть на х86 сервері.

Ми також рекомендуємо

Ви можете отримати консультацію щодо будь-якого товару