Сервісний центр Acer

Бажаєте продовжити термін служби улюбленого гаджета Acer? Практикуйте планові чищення, діагностику та ремонт пристрою – це дозволить завжди підтримувати показники продуктивності на високому рівні та користуватися комп’ютером на повну силу.

Ми здійснюємо післягарантійний ремонт ноутбуків, комп’ютерних моніторів Асer та іншої комп’ютерної техніки з використанням сучасного підходу до технічного обслуговування пристроїв.

Сервісний центр Асер у Дніпрі приймає для післягарантійного ремонту:

 • комп’ютерні монітори
 • ноутбуки
 • настільні комп’ютери
 • сервери
 • проектори

Наш сервісний центр виконує післягарантійне технічне обслуговування комп’ютерної техніки Асер швидко та якісно завдяки високій кваліфікації наших фахівців, які пройшли профільне навчання, та широкій ремонтній базі, яка дозволяє нам реалізувати найбільш оптимальні шляхи вирішення вашої проблеми.

Основні етапи ремонту:

 • Діагностика.

  Жоден якісний ремонт не може обійтися без ретельної діагностики пристрою. Ремонт навмання — ознака повного непрофесіоналізму. Залежно від складності поломки діагностика може зайняти від кількох годин до кількох днів.

 • Усунення несправностей.

  Після виявлення поломки майстер шукає її причину та приступає до ремонту пристрою або комплектуючих. Дуже важливо визначити джерело проблеми, тому що від цього залежатиме подальший ремонт пристрою.

 • Заміна комплектуючих.

  Окремі частини комп’ютера не завжди можуть ремонтуватися. Вигідніше можливо просто замінити деталь, ніж витрачати час і гроші на її ремонт. Наші фахівці відразу після діагностики повідомлять про необхідність заміни комплектуючих та запропонують вам відповідні варіанти.

 • Тестування пристрою.

  Цей етап передбачає остаточну перевірку функціоналу пристрою та виявлення можливих недоліків перед здаванням роботи замовнику. Ретельне тестування дозволяє нам бути впевненими в тому, що ми віддаємо клієнту коректно функціонуючий пристрій.

Сервіс центр Acer від RIM2000 працює з клієнтами по всій Україні за допомогою експрес-доставки. Ви можете відстежувати ремонт вашого пристрою на сайті, ввівши номер квитанції в полі «Готовність пристрою».

Для уточнення деталей, отримання консультації та замовлення сервісних послуг звертайтесь до наших менеджерів через сайт або дзвоніть за телефоном +380 (562) 360-300.

Ми також рекомендуємо

Зв’яжіться з нами

З питань сервісної та гарантійної підтримки, звертайтесь до нашого сервісного центру:

Адреса сервісного центру

або

тел. (0562) 360-300

тел. (050) 361-89-32